Dvije ekipe Škole nogometa Grada Koprivnice u subotu su nastupile na turniru u Koprivničkom Ivancu, a jedna u Martijancu.
U9 selekcija u Martijancu je zauzela četvrtu poziciju. Vratar Petar Krešimir Krznarić po treći je put zaredom bio najbolji u branjenju penala i još se jednom pokazao kao "hobotnica".
Prvo mjesto u Ivancu odnijela je momčad koju je vodio trener Matej Loinjak, svladavši u finalu upravo ivanečku ŠN.
Dorian Stanešić bio je pritom najbolji strijelac, a Filip Senković najbolji golman natjecanja.
Sastav trenera Leona Bogatirova zauzeo je treću poziciju te tako pokazao da se mogu boriti i protiv starijih od sebe. U polufinalu ih je dobila ranije spomenuta selekcija ŠNGK, dok su u dvoboju za treće mjesto pobijedili Molve.
Najbolji igrač turnira bio je Luka Kukelščak.